Rezerwacja Pokoju

RezerwacjaPokoju
  Wesela


  Weselaw Karczmie Viking

  Witamy przyszłe Pary Młode!

  Organizujemy mniejsze i większe wesela oraz śluby cywilne w plenerze. Nasz Szef Kuchni przygotuje dla Was i Waszych Gości specjalne menu, nasi kelnerzy zapewnią profesjonalną obsługę. Do Waszej dyspozycji będą również: taras, strefa relaksu, ogród, parking. Sale są klimatyzowane i pięknie wykończone. Koniecznie przyjdźcie i przekonajcie się sami jak wyglądają nasze sale, zapewniamy że zrobią na Was wrażenie !


   
   

  SalaBalowa

  Sala Balowa Vikinga jest jedną z najpiękniejszych sal na Pomorzu – twierdzą ówcześni Goście. Tutaj mają miejsce wyjątkowe chwile jakimi jest Wasze wesele. Oferujemy pełną dowolność w ustawieniu stołów – tradycyjne lub bankietowe. Unikalne sklepienie, efektowne połączenia drewnianych elementów, niesamowite podświetlenie, wszystko to daję niesamowity efekt. Bezpośrednie wyjście na taras i do ogrodu, które są idealnym dopełnieniem całości. Sala klimatyzowana.
  Sala pomieści 160 osób z tańcami
  Istnieje możliwość powiększenia o przestrzeń Karczmy. Wtedy pomieścimy 200 osób z tańcami.

   
   

  SalaSkandynawska

  Sala Skandynawska powstała z myślą o mniejszych weselach, poprawinach i imprezach okolicznościowych. Białe drewno, duże okna, bezpośrednie wyjście na taras i ogród – przytulnie i romantycznie. Sala mieści 60 osób z tańcami.

   
   

  SalaKameralna

  Sala Kameralna to miejsce na obiady weselne lub mniejsze imprezy okolicznościowe. Sala pomieści 25 osób i posiada własny duży balkon. Wykończona w bieli rustykalnej, drewna i żyrandoli z kryształkami.

   
   

  Fotorelacje

  Zapraszamy na nasz profil facebook’owy gdzie znajduje się więcej zdjęć z wesel 🙂
  fb: karczmaviking