Rezerwacja Pokoju

RezerwacjaPokoju
  Onas

  Naszafilozofia

  W Vikingu można zobaczyć smaki, usłyszeć zapachy i dotknąć świeżości. Poczuć tętno Kuchni – bo ona tu żyje. Jesteśmy ludźmi, którzy tę Kuchnię tworzą i naturą, której się podporządkowują. To natura wyznacza bowiem pojawiające się w karcie propozycje. Menu zmienia się wraz z porami roku. Inaczej smakuje lato od jesieni, czego innego potrzebujemy wiosną, czym innym obdarza nas zima. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w Vikingu dania są przygotowane wyłącznie ze świeżych, sezonowych produktów.

  Szef Kuchni KARCZMY VIKING 


  SalaBalowa

  Dysponujemy według Nas najładniejszą salą balową 🙂
  Sala Balowa Vikinga jest jedną z najpiękniejszych sal na Pomorzu – twierdzą ówcześni Goście. Tutaj odbywają się największe wydarzenia, wesela, spotkania okolicznościowe, szkolenia, konferencje biznesowe itp.Na dekorację sali składa się jej unikalne sklepienie, efektowne zdobienia i sztukateria.

  Przystosowana do organizacji imprez do 250 osób. Posiada odrębne wejście i wyjście na taras i do ogrodu, który jest idealnym dopełnieniem całości. Wyjątkowa akustyka Sali Balowej pozwala na organizację koncertów kameralnych.


   
  • Fantastyczne jedzenie atmosfera i speciały !!! Radość dla ciała, umysłu i duszy !
   Mikołaj Rey
   Mikołaj Rey
  • Z podziękowaniem za pyszną goloneczkę, pyszną kapustkę, urocze ziemniaczki, sympatyczną obsługę, przesympatyczną właścicielkę. Udane zdjęcia i perspektywy na przyszłość
   Rudi Schuberth z małżonką
   Rudi Schuberth z małżonką
  • Pięknie i pysznie dziękujemy !!!
   Patrycja Markowska
   Patrycja Markowska

  Spotkajmysię w Vikingu

  Karczma Viking
  Kościerska 41a
  Stara Kiszewa

  Tel: 500-600-679

  e-mail: info@karczmaviking.pl